УСЕ НА СВОЇХ МІСЦЯХ: ЯК ОРГАНІЗУВАТИ СВІЙ ХОЛОДИЛЬНИК

Продукти на верхніх поличках
У стандартних холодильниках вище  це тепліше. Верхні полиці найкраще підходять для продуктів, що довго залишаються свіжими, включаючи консервацію. Овочі, фрукти, сир, риба та м’ясо мають зберігатися на нижніх полицях. Розмістіть продукти так, щоб не блокувати освітлення у холодильнику. Прилади Hansa використовують сучасне LED освітлювання, що забезпечує інтенсивне освітлення згори і донизу холодильного відділення. Правило «вище означає тепліше» не можна використовувати з холодильниками з технологією NoFrost, так як у них кожна полиця має однакову температуру, завдяки рівномірному розподіленню холодного повітря.

Полиці дверцят для напоїв та соусів
Простір на дверцятах холодильника  чудове місце для зберігання пакунків нестандартної висоти. Температура на полицях дверцят відносно висока, отже, не варто використовувати їх для зберігання їжу, що швидко псується. Це ідеальне місце для напоїв, соусів і невеликих банок. Більшість дверцят холодильників також мають полицю з кришкою для яєць і масла.
Зверніть увагу, що холодильники Hansa мають регульовані полиці дверцят, які можна переставляти, щоб вони підходили висоті продуктів.

Магія шухляд
Найкраще місце для зберігання фруктів та овочів  у спеціальній на дні шухляди холодильника. Холодильники Hansa мають спеціальну шухляду для зберігання фруктів та овочів VitControl, що дозволяє продукції довше залишатися свіжою і хрусткою. Це тому що шухляди для фруктів та овочів VitControl керують рівнем вологи. Наші холодильники також пропонують шухляду для фруктів та овочів ChillZone, у якій температура на декілька градусів нижча, ніж у інших відділеннях, а у шухляді FreshZone з максимальною температурою 3⁰C ідеально зберігати свіжу рибу та інші продукти, що швидко псуються.