• ПОНАД 50 КРАЇН У ВСЬОМУ СВІТІ

  ПОНАД 50 КРАЇН У ВСЬОМУ СВІТІ

 • БІЛЬШ НІЖ 2000 ПРОДУКТІВ У НАШОМУ ПОРТФОЛІО

  БІЛЬШ НІЖ 2000 ПРОДУКТІВ У НАШОМУ ПОРТФОЛІО

 • 70 РОКІВ ДОСВІДУ НАСЛІДУВАННЯ ТРАДИЦІЯМ

  70 РОКІВ ДОСВІДУ НАСЛІДУВАННЯ ТРАДИЦІЯМ

 • ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА КУХОННИХ ПРИЛАДІВ У ЄВРОПІ

  ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА КУХОННИХ ПРИЛАДІВ У ЄВРОПІ

HANSA ДОМАШНЯ ПОБУТОВА ТЕХНІКА

Бренд Hansa належить до групи компаній Amica, європейського виробника високоякісної побутової техніки. Наша група має 70-річний досвід у виробництві й має свої представництва у більш ніж 50 країнах. Ми пропонуємо широкий і різноманітний вибір приладів з урахуванням потреб мільйонів споживачів по всьому світу.

Продукція Hansa є синонімом високого рівня безпеки та стандартів якості, що підтверджується численними сертифікатами та великою кількістю задоволених користувачів. Відповідаючи потребам споживачів, ми пропонуємо рішення, які роблять ведення домашнього господарства простішим і приємнішим.

До зустрічі на кухні

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НАСОЛОДУ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ

З кухонною побутовою технікою Hansa Ви зможете приготувати навіть найскладніші страви швидко, з легкістю і задоволенням. Спробуйте ці прилади сьогодні, ми впевнені, що Ви закохаєтеся у них!

СВІЖИЙ ПІДХІД

Холодильна техніка Hansa полегшує зберігання продуктів, підтримуючи постійні низькі температури. Крім того, завдяки сучасній технології NoFrost Ви можете забути про розморожування.

УСЕ В ПОРЯДКУ

Посудомийні та пральні машини Hansa є економічними та простими у використанні приладами, що значно полегшують і прискорюють процес прання одягу та миття посуду. Перевірте, що ще вони можуть зробити для Вас!