МАЛІ КУХНІ, ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ

Найпростіший спосіб збільшити кухню  це відкрити її у вітальні. Кухонну зону можна відділити від житлової практичним кухонним островом, який також містить додаткові шафи і шухляди, і є прекрасним місцем для встановлення варильної поверхні. Над цією зоною можна встановити сучасну острівну витяжку Hansa для утилізації парів та запахів під час готування.

План розташування
Якщо перетворення кухні на відкритий план неможливе, потрібно вибрати відповідний план розташування. Кухня-студія та кухня у формі літери «Г» – розташування, що найкраще підійде для вузьких кухонь. У великих кухнях шафи можна розмістити на двох протилежних стінах з мінімальним розривом 120 см посередині.

Повнорозмірні шафи
Коли простір обмежений, кожен сантиметр має значення, тому для своєї кухні можна розглянути шафи у всю висоту, щоб отримати додатковий простір для столового та кухонного посуду, та інших кухонних інструментів, особливо тих, які ми не використовуємо дуже часто. Також корисними є висувні шухляди, особливо для зберігання консервів і продовольчих товарів.

Проста і функціональна кухонна техніка
Вбудовані прилади, такі як холодильники і духові шафи, чудово пасують кухням, поєднаним із житловою зоною, і дозволяють використовувати простір над ними і під ними. Колір фасадних панелей кухонних меблів та приладів також є важливим фактором, оскільки яскраві кольори та плавні лінії роблять приміщення візуально більшим. У комбінованих кухні та вітальні, вони грають велику роль у декорі житлового приміщення.

Зони прийому їжі
Навіть невеликий кухонний простір повинен мати місце, призначене для спільного прийому їжі. Цікавим рішенням є невеликі розкладні столи, які можна прикріпити до стіни. У кухні з гарним природним освітленням також можна розширити підвіконня, перетворюючи його у стіл на двох.