КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ: УСЯ СПРАВА В ДЕТАЛЯХ

Вона випікає, вона чистить, вона розповідає прогноз погоди
Основна функція духової шафи  запікати і випікати. А що як вона могла б також запам’ятовувати десятки рецептів і попереджати, що сьогодні Вам не потрібна парасолька? Це те, що можуть робити духові шафи Hansa. Функція піролітичного чищення духової шафи спалює будь-які залишки їжі при 490 °C, тоді як передові програматори дозволяють читати Ваші улюблені рецепти з екрану і навіть контролювати духову шафу, коли Ви далеко від дому. Підключаючи програматор до мережі Wi-Fi, можна також переглядати прогнози погоди на екрані.

Гнучкий простір
Зміна своїх планів згідно з вимогами техніки стає минулим. Тепер техніка повинна адаптуватися до наших потреб. Наприклад: з функцією Flexi Space, знайденою в індуктивних варильних поверхнях Hansa, ми можемо використовувати більше однієї каструлі в одній зоні нагрівання. Також встановлення баночок і пляшок у холодильник тепер набагато легше завдяки повністю регульованим поличкам дверцят.

Безпечніше, ніж будь-коли
Використовуючи нові захисні функції, використання побутової техніки з дітьми легше, ніж будь-коли. Газові варильні поверхні Hansa мають функцію Блокування від дітей і газ-контроль поверхні, а духові шафи, оснащені дверцятами, що замикаються від дітей і I-cool front, що запобігає нагріванню дверцят вище 35 °C і робить їх завжди безпечними. Пральні машини Hansa тепер оснащені функціями безпеки для дітей, що дозволяє легко фіксувати налаштування та забезпечувати безперебійну роботу.

Більше  краще
Як можна отримати більше місця у посудомийній машині? Найпростішим способом є додавання третьої полиці, рішення, доступне у певних посудомийних машинах Hansa. Полиця Maxi Space 3 пропонує достатньо місця для всіх Ваших столових приладів, тому пристрій може вмістити не 10, і не 12, а 14 наборів посуду. І забудьте про завантаження білизни у свою пральну машину: Пральні машини Hansa мають більші барабани та дверцята. Метою всього цього є створення побутової техніки, яка завжди проста і зручна у використанні.