ЧИЩЕННЯ ДУХОВИХ ШАФ: ПРОСТІШЕ, НІЖ БУДЬ-КОЛИ

Самоочисні духові шафи
Чистити духову шафу на піднімаючи і пальця? Це насправді настільки легко з піролітичним чищенням духової шафи, функція автоматизованого самоочищення, що розігріває духовку до 490 °C, щоб розкласти органічні молекули. Попрощайтеся з тертям духової шафи, стоячи на колінах: тепер вона сама очиститься навіть від найбільш застарілого пригорілого бруду. Усе, що Вам потрібно зробити  вирішити як провести свій вільний час, поки духова шафа сама виконає усю брудну роботу.

2 в 1: випікання і чистка Піролітичне чищення духової шафи  не єдиний метод самоочищення. Замінні каталітичні панелі очищення також надзвичайно ефективні. Вони поглинають жир і бруд, залишаючи духову шафу у чистоті.

Гаряча мийка Aqualytic System  ще одна корисна функція проти будь-яких забруднень, навіть непомітних кому на перший погляд. Гладка структура покриття з емаллю від AquaRealEase® на внутрішній частині духової шафи значно полегшує вологе прибирання. Просто налийте трохи води на дно духової шафи і встановіть програму. Почекайте пів години, поки пара не пом’якшить навіть найбільш пригорілі залишки їжі, а потім протріть стінки духової шафи вологою тканиною.

Чистота зсередини та ззовні Чищення духової шафи  більше не Ваш обов’язок. Система легкого очищення дверцят допомагає зберігати скляні панелі у чистоті без спеціальних інструментів. З двома кліпсами у верхній частині дверцят, скляні панелі можна вийняти і ретельно вимити навіть у посудомийці.