Про нас

Компанія Hansa є частиною групи компаній Amica — європейського виробника побутової техніки, що здійснює діяльність у більш ніж 50 країнах світу. Ми трансформуємо повсякденний досвід приготування їжі в чудове задоволення, надаючи новітні технології і належним чином розроблені продукти.

 • Дизайн, який встановлює тенденцію

  Лауреат премії Red Dot Award у 2015 році за новий ексклюзивний асортимент вбудованої побутової техніки Hansa UniQ і лауреат премії Best of the Best Product Design Award у 2012 році за лінійку продуктів Zen в найбільшому конкурсі в області дизайну в світі.
 • Високий рівень якості

  Продукти Hansa визнані за їх високу стабільну якість, що підтверджено численними сертифікатами. Це дає нашим клієнтам впевненість у якості нашої продукції.
 • Широкий та різноманітний асортимент побутової техніки

  Hansa пропонує плити, духовки, варильні поверхні, холодильники, посудомийні і пральні машини, які ідеально підходять для потреб великої кількості споживачів з точки зору дизайну і технологій.
 • Гарантована якість побутової техніки від Hansa

  При покупці побутової техніки для дому або кухні виробництва компанії Hansa, ви можете бути впевнені у тому, що вона має всі потрібні вам якості: якість, довговічність, ефективність та стиль. Кожна деталь, яка виробляється на нашому заводі, сертифікована з безпеки у використанні, електромагнітної сумісності та енергоефективності, а також відповідає всім екологічним стандартам.
 • Традиції та стабільність

  Наші співробітники залишаються з нами протягом багатьох поколінь. Будучи компанією з традиціями і встановленим положенням на ринку, ми забезпечуємо нашим співробітникам почуття стабільності та безпеки праці.

Hansa

Hansa — це добре відомий європейський бренд побутової техніки, доступний в більш ніж 20 країнах, який також є переважним вибором на ринках Східної Європи. Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки дозволив нам розробити широкий і різноманітний асортимент побутової техніки, який задовольняє потреби мільйонів споживачів з точки зору дизайну і технологій.

Побутова техніка, яку пропонує компанія Hansa, допомагає створити зручну і затишну кухню. Рішення, які ми використовуємо в нашому обладнанні, є ключовим етапом у революційному перетворенні будь-якої кухні. Наша продукція виглядає стильно не тільки завдяки унікальному дизайну, але, перш за все, завдяки підбору високоякісних матеріалів, які ми використовуємо, а також нашій увазі до кожної деталі.

Те, що завжди залишається найважливішим для нас, це — визнання і довіра наших споживачів. Ми задовольняємо їх потреби, постійно шукаючи нові, ефективніші рішення, щоб зробити роботу по дому ще простіше, і щоб вона приносила більше задоволення. Асортимент побутової техніки, який ми створюємо, вдало поєднує в собі передові технології, унікальні функції та витончений дизайн.

Група компаній Amica в цифрах

Познайомтеся з нашими брендами:

Logo Amica

Безперечний лідер на ринку в Польщі вже доступний і в Західній Європі. Один з найбільш відомих і найбільш надійних брендів в категорії великої побутової техніки.

Logo Hansa

Переважний вибір на ринках Східної Європи. Вирізняється акцентом на сучасний дизайн і застосовні технології. Побутова техніка для кухні від компанії Hansa допомагає створити зручну і затишну кухню.

Logo Gram

Престижний данський бренд з більш ніж 100-річним досвідом цінується у всій Скандинавії. Він характеризується відмінним і безкомпромісним дизайном продукту, а також високою якістю.

Logo CDA

Британський бренд, який пропонує високоякісну побутову техніку для кухні, створену з урахуванням способу життя споживачів. Компанія CDA, заснована у Ноттінгемширі, продовжує спілкування безпосередньо із споживачем з 1991 року і прагне забезпечити, щоб одночасно практичні та стильні продукти використовувалися на багатьох кухнях і були частиною повсякденного життя.

Logo Fagor

Fagor * є одним з найбільш впізнаваних брендів побутової техніки в Іспанії з широким асортиментом продукції.

* Ліцензія на використання бренда Fagor надана Fagor S. Coop.

Глобальний діапазон

Мільйони людей по всьому світу довіряють нашій продукції

Детальніше про нас

Детальніше про групу компаній Amica

Play Video